0 položek 0 Kč

O nás

Vážení zákazníci,

Dovoluji si Vám představit naši firmu Truhlářství Kučerka, která vznikla v roce 2003. Svoji dílnu máme nedaleko Klatov na Šumavě. Jsme firma rodinného typu, zakládáme si na individuálním přístupu k zákazníkovi což je pro nás velmi důležité. Zabýváme se zakázkovým truhlářstvím, v současné době 80% produkce tvoří výroba dětských zahradních domečků a herních sestav. Získali jsem si již řadu spokojených zákazníků. O tom se můžete přesvědčit http://www.domkyklatovy.cz/realizace/realizace . Veškeré fotografie nám zaslali zákazníci jako poděkování za jejich spokojenost s našimi domečky.

Zakládáme si především na vysoké kvalitě domečků, každý kus je pečlivě opracován s ohledem na bezpečnost vašich dětí.

Zastáváme názor, že zákazník má vždy dostat to, co si přeje, a proto se snažíme dávat přáním zákazníků reálnou podobu. Pokud má zákazník speciální přání, jsme schopni mu poradit a jeho přání splnit. Můžeme se pochlubit i vysokou tvůrčí schopností, neboť jsme schopni vyrábět originální domečky dle vlastních návrhů.

Věříme,že vám i vašim dětem splníme přání a vyrobíme domeček, který dětem bude sloužit spoustu let a užijete si v něm spoustu zábavy.